Banesa 95.37m² në SHITJE në Rrugën A. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa 95.37m² në SHITJE në Rrugën A. - Rruga A - Prishtine

  • 1200x800-web-fb-template-25
  • 0
  • ttt
  • resize photos

ID e Shpalljes : 103057

Ne shitje 114,450€ - Banesa
95.37 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 95.37m² ndodhet në Rrugën A, në kompleksin afaristo-banesor Prishtina Green Residence, NIC & Albioni. Kompleksi është duke u ndërtuar me një investim të lartë duke përfshirë fasadë ventiluese që mundëson ventilim natyral të ajrit, dritaret me xhama termoizolues dhe roletat me hapje elektronike nga ”Schuco”.
Banesa ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, dy banjo dhe një ballkon me pamje nga Rruga A. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos nën dysheme.
Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.
Do të jetë tërësisht e gatshme në fund të vitit 2023.
Kontrata mund të bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com