Banesa në SHITJE te Mati 1. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa në SHITJE te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • new-Recovered-1
  • 88.66
  • 88.99
  • 91.36
  • 91.59
  • 115.03

ID e Shpalljes : 107089

Ne shitje - Banesa

Ofrohen për shitje gjashtë banesa me sipërfaqe të ndryshme, të cilat ndodhen te Mati 1, ndërtim i Model Slovenia, me orientim nga juglindja dhe perëndimi.
Banesat janë në ndërtim e sipër, kanë këtë sipërfaqe dhe renditje: banesë me sipërfaqe 91.59m², 88.66m², 88.99m², dy banesa me sipërfaqe 91.36m², ku secila ka qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon, ndërsa banesa me sipërfaqe 115.03m² ka qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo, një tualet dhe dy ballkone.
Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhen banesat posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhen në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit.
Çmimi për 1,100€ për m².
Kontrata bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com