Banesë 117m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 117m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 102728

Ne shitje 125,000€ - Banesa
117 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 117m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Euro Abit, në rrugën “Muharrem Fejza”, me orientim nga perëndimi.
Është e mobiluar në tërësi, tejet elegante dhe ka një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një depo, një tualet dhe një ballkon.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm.
Kontrata mund të bëhet te Avokati.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com