Banesë 120m² + 35m² në SHITJE në Rrugën C. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 120m² + 35m² në SHITJE në Rrugën C. - Rruga C - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ID e Shpalljes : 104939

Ne shitje 185,000€ - Banesa
120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Shtyp

Ofrohet për shitje banesa luksoze, me sipërfaqe 120m² banim dhe 35m² terasë, e cila ndodhet në Rrugën C, në objektin e ndërtuar nga Tregtia, me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Karakterizohet nga stil unik i të kombinuarit të mobilieve dhe përzgjedhjes së materialeve, të cilat e bëjnë këtë banesë tejet të veçantë, me pajisje e materiale të kualitetit të lartë, të cilat kanë këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, dy banjo, një tualet dhe dy terasa.
Në shfrytëzim ka edhe një garazh me çmim 10,000€.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru.
Ka lokacion tejet të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit.
Kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com