Banesë 199.9m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 199.9m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • resize photos
  • ivy
  • ivy3
  • 199

ID e Shpalljes : 103400

Ne shitje 399,800€ - Banesa
199.9 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 199.9m², e cila ndodhet në Dragodan, afër Minimax-it.
Kjo tipologji ofron qëndrim ditor, kuzhinë dhe tryezari me dalje në terrasë të orientuar nga jugu, të shoqëruar me tri dhoma gjumi (një master), dy banjo, një tualet, një depo, utilitin dhe një terasë.
Ka lokacion strategjik në pjesën më të bukur të qytetit, me hapësira të gjelbra, ambienti ideal për të gjithë banorët, ku çdo apartament është i pajisur me smart sistem për menaxhim të ndriçimit, sigurisë dhe ngrohjes/ftohjes nën dysheme si dhe kondicioner me ajër në çdo dhomë termopompë kolektive termike (air/ëater) prej 230kw me efiçiencë superiore, xham i trefishtë, profil alumini nga prodhuesi Schüco.
Zgjedhni rezidencën tuaj dhe përjetoni magjinë e jetesës ideale me orientim nga jugu në pjesën më të bukur të Prishtinës.
Kontrata bëhet te Noteri.
Përfundon në fund të 2023.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com