Banesë 81m² me QIRA në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 81m² me QIRA në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 01-99
  • 1
  • 2
  • 04-86
  • 05-62

ID e Shpalljes : 101130

Me qira 450€ - Banesa
2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 81m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, prapa Rrugës B, në kompleksin Urban Living, me orientim nga perëndimi.
Ka këtë lloj të renditjes: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një tualet.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com