Banesë 83m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 83m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 1 (2104)
  • 2 (2065)
  • 3 (1905)
  • 4 (1641)
  • 5 (1383)
  • 6 (1051)

ID e Shpalljes : 104084

Ne shitje 108,000€ - Banesa
83 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe 83m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër furrës “Blini”, me orientim nga perëndimi.
Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com