Banesë 85m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 85m² në SHITJE në Lagjen e Spitalit. - Lagjja e Spitalit - Prishtine

  • 0-62
  • 4-659

ID e Shpalljes : 106409

Ne shitje - Banesa
85 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 85m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i GNB Project.
Është në ndërtim e sipër dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensor. Ndodhen në një lokacion shumë të përshtatshëm, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë. Çmimi është 900€/m².

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com