Banesë 86m² në SHITJE në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 86m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

  • 1200x800 web fb template-Recovered-Recovered-Recovered
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 97041

Ne shitje 48,000€ - Banesa
86 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 86m² e cila ndodhet në Fushë Kosovë, afër furrës “Evropa”, ndërtim i Naki Trade, me orientim nga jugu.
Është e renditur në këtë mënyrë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi që u nevojitet klientëve, me qasje të shpejtë në çdo pjesë të qytetit.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com