Banesë 98.24m² në SHITJE në Tophane. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 98.24m² në SHITJE në Tophane. - Tophane - Prishtine

  • a
  • a1
  • b
  • c

ID e Shpalljes : 90611

Ne shitje 138,000€ - Banesa
98.24 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 98.24m² ndodhet në Tophane, me orientim nga perëndimi dhe lindja. Do të ketë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon. Sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit.
Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com