Banesë – Duplex 278.87m² + 78.57m² në SHITJE në Marigona Hill. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Duplex 278.87m² + 78.57m² në SHITJE në Marigona Hill. - Marigona - Prishtine

  • 3
  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 97910

Ne shitje 485,000€ - Banesa
278.87 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 278.87m² banim dhe 78.57m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill.
Terasa e kësaj banese ka mundësi shfrytëzimi të saj edhe si xhakuzi apo pishinë.
Për një nivel të lartë të jetesës duke u frymëzuar nga koncepti japonez i jetesës “IKIGAI”, së fundmi do të jetësohet lagjja Marigona Hill. Një projektim i tillë kaq i kujdesshëm që ruan gjelbërimin aktual dhe ndërlidh ndërtimin me natyrën duke e bërë pjesë të saj.
Ambientet e Marigona Hill do të përbëhen nga parqe me shtigje për shëtitje dhe të lojërave për fëmijë, fusha të ndryshme sportive si dhe me një kujdes të veçantë do të mbillen pemë dhe lule të llojllojshme, që të bëhet filtrimi natyral i ajrit. Do të ketë dhe “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore etj.
Do të jetë tërësisht e gatshme në Qershor, 2023.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com