Banesë – Penthouse 186m² në SHITJE në Rrugën C. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Penthouse 186m² në SHITJE në Rrugën C. - Rruga C - Prishtine

  • Arseko - Rruga C - 2
  • Rruga C - 4
  • new

ID e Shpalljes : 105470

Ne shitje 361,000€ - Banesa
186 m2 4 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 186m², e cila ndodhet në Rrugën C, ndërtim i Arseko-s, afër “Del Posto”, me orientim nga të gjitha anët.
Është funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit (njëra master), një banjo, një tualet, një depo dhe dy terasa me sipërfaqe 100m² dhe 250m².
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com