Depo 120m² me QIRA në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Depo 120m² me QIRA në Fushë Kosovë.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 103341

Me qira 700€ - Objekte Afariste
120 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Depoja me sipërfaqe 120m² ndodhet në Fushë Kosovë, përballë Hib Petrol.
Të shfrytëzueshme ka një hapësirë të madhe me mundësi shfytëzim për nevoja afarsite dhe një banjo.
Po ashtu, ka edhe një garazh dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për kliente.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për zhvillime të këtyre veprimtarive, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com