Lokal 110m² me QIRA në Medrese. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 110m² me QIRA në Medrese. - Medresa - Prishtine

  • 1
  • new (2)-Recovered
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 107065

Me qira 850€ - Zyra dhe Lokale
110 m2 1 Banjo 2 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 110m² ndodhet në Medrese, afër Xhamisë, te Tregu i Gjelbërt, me orientim nga jugu.
Është tërësisht funksional, si dhe të shfrytëzueshme ka dy hapësira pune të mëdha dhe një tualet.
Këto hapësira janë të përshtatshme për zhvillim të veprimtarive të ndryshme bizesore.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Lokali ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë, si dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për këto veprimtari, me qasje në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com