Lokal 150m² me QIRA në Çagllavicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 150m² me QIRA në Çagllavicë.

  • llogo-e-mire-6

ID e Shpalljes : 104338

Me qira 1,000€ - Zyra dhe Lokale
150 m2 3 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me 150m² ndodhet në Çagllavicë, afër autosallonit “Alberti”, me orientim nga lindja.
Është funksional dhe i renditur në këtë mënyrë: tri hapësira pune, një dhomë për takime, një zyre dhe një depo.
Hapësirat kanë lartësi 4.5m. Lokali posedon kondicioner dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive biznesore, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com