Lokal 150m² me QIRA te Mati 1. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 150m² me QIRA te Mati 1. - Mati - Prishtine

  • 1

ID e Shpalljes : 96601

Me qira 1,700€ - Zyra dhe Lokale
150 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 150m² ndodhet te Mati 1, në rrugën “Sokol Sopi”, me orientim nga veriperëndimi dhe lindja.
Posedon një hapësirë shumë të madhe pune, si dhe një tualet.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.
Kjo hapësirë mund të shfrytëzohet sipas kërkesës së klientëve dhe është shumë e përshtatshme për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com