Lokal 609.92m² me QIRA në Tophane. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 609.92m² me QIRA në Tophane. - Tophane - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 609

ID e Shpalljes : 103933

Me qira 4,000€ - Zyra dhe Lokale
609.92 m2 2 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 609.92m² ndodhet në Tophane, afër Ministrisë së Shëndetësisë, me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Posedon një hapësirë shumë të madhe pune të shfrytëzueshme.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com