Lokal 770m² në SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal 770m² në SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 5
  • plan

ID e Shpalljes : 105980

Ne shitje 731,500€ - Zyra dhe Lokale
770 m2 1 Banjo 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 770m² ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Condori SH.P.K., në kompleksin Dora, me orientim nga perëndimi dhe jugu.
Është funksional dhe të shfrytëzueshme ka një hapësirë pune të hapur, e cila mund të manovrohet, si dhe një tualet.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Lokali ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.
Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm për afarizëm dhe zhvillime biznesore, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Përfundon në Shtator, 2023.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com