Lokal – Zyre 37.5m² me QIRA te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Lokal – Zyre 37.5m² me QIRA te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 105522

Me qira 450€ - Zyra dhe Lokale
37.5 m2 1 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Shtyp

Lokali me sipërfaqe 37.5m² ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i F&A, afër Spitalit Amerikan, me orientim nga perëndimi.
Është tërësisht funksional dhe të shfrytëzueshme ka një hapësirë pune dhe një tualet.
Të shfrytëzueshme ka një garazh.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Lokali ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.
Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm për afarizëm dhe zhvillime biznesore, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com