Objekt Afarist 1540m² me QIRA te Përroi i Njelmët. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt Afarist 1540m² me QIRA te Përroi i Njelmët.

  • 0
  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 104553

Me qira - Objekte Afariste
1540 m2 4 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp

Objekti me sipërfaqe 1540m² ndodhet te Përroi i Njelmët, afër “Rrethit të Ismetit”, me orientim nga të gjitha anët.
Objekti posedon dy depo me sipërfaqe njëra 635m² me lartësi 3.8m dhe tjetra 370m², zyre, showroom dhe dy banjo.
Posedon sistem te ngrohjes nën dysheme.
Objekti gjithashtu ka parking të mjaftueshëm dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme afariste, meqë ka qasje nga zona industriale dhe në rrugët tjera të cilat lidhin zona me frekuentim të lartë te veprimtarive për biznes.
Depoja me sipërfaqe 635m² ka vlerë 2,000€, ndërsa hapësira tjetër me sipërfaqe 905m² ka vlerë 5,500€.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com