Objekt Afarist 600m² me QIRA në Fushë Kosovë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Objekt Afarist 600m² me QIRA në Fushë Kosovë.

  • 1

ID e Shpalljes : 91972

Me qira 1,350€ - Objekte Afariste
600 m2 2 Dhoma Pune Shtyp

Objekti me sipërfaqe 600m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër JYSK-ut. Është e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë me nga 300m². Posedon nga një hapësirë të shfrytëzueshme. Është në renovim e sipër dhe do të jetë tërësisht e gatshme në një afat shumë të shkurtër kohor.
Objekti ka hapësirë të mjaftueshme për parking, rreth 10-15 vetura.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com