Shtëpi 174m² + 40m² me QIRA në Marigona Residence. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 174m² + 40m² me QIRA në Marigona Residence. - Marigona Residence - Prishtine

  • 9 (5)
  • 1 (1169)
  • 2 (1135)
  • 3 (1056)
  • 4 (899)
  • 5 (742)
  • 6 (561)
  • 7 (371)
  • 8 (211)

ID e Shpalljes : 91330

E leshuar 1,200€ - Shtepi
174 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Ofrohet për qira shtëpia me sipërfaqe 174m² banim dhe 40m² terasë, e cila ndodhet në Marigona Residence.
Është e mobiluar në mënyrë të veçantë, me mobilie shumë moderne dhe të renditura në këtë mënyrë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, kuzhinën dhe një banjo, kati i parë ka tri dhoma të gjumit dhe një banjo, si dhe bodrumin me një hapësirë të shfrytëzueshme.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.
Ndodhet në një lagje që ofron kushte shumë të mira banimi, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com