Shtëpi 250m² me QIRA në Velani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 250m² me QIRA në Velani. - Velani - Prishtine

  • 1 (1469)
  • 2 (1436)
  • 3 (1342)
  • 4 (1129)
  • 5 (939)
  • 6 (714)
  • -1
  • 8 (263)

ID e Shpalljes : 95136

Me qira - Shtepi
250 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha 2 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 250m² ndodhet në Velani, në rrugën “Emrush Miftari”, me orientim nga lindja.
Është e ndarë në katin përdhesë, kati i parë, kati i dytë dhe bodrumi, me një renditje të këtillë:ksti përdhesë ka qëndrimin ditor, një dhomë pune dhe një banjo, kati i parë ka qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një tualet, kati i dytë ka një dhomë të gjumit, një dhomë të punës dhe një depo, ndërsa bodrumi ka një garazhë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me pelet.
Shtëpia posedon rezervuar të ujit 24h prej 1,000l.
Ka lokacion shumë të përshtatshëm për banim, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com