Shtëpi 289.49m² + 79.26m² në SHITJE në Tokbashqe. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 289.49m² + 79.26m² në SHITJE në Tokbashqe. - Tokbashqe - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ID e Shpalljes : 104842

Ne shitje 382,100€ - Shtepi
289.49 m2 4 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 289.49m² banim dhe 79.26m² bodrum ndodhet në Tokbashqe, në Lagjen Vargu i Blertë, ndërtim i Pozhegu Brothers, me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Është në ndërtim e sipër dhe ka këtë renditje: bodrumin me një saunë, depo dhe garazh, katin përdhesë me qëndrimin ditor, kuzhinën, një depo, utilitin dhe një tualet, në katin e parë më tri dhoma gjumi, dy banjo, në katin e dytë më një dhomë gjumi, një hapësirë të shfrytëzueshme, dy banjo dhe dy terasa.
Shtëpia ndodhet në një truall me sipërfaqe 3 Ari, në një lagje të qetë që ofron kushte të mira banimi dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Kontrata bëhet te Noteri.
Përfundon në vitin 2024.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com