Shtëpi 350m² në SHITJE në Lagjen NIC. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 350m² në SHITJE në Lagjen NIC. - Lagjja Nic - Prishtine

  • 1 (1192)
  • 2 (1159)
  • 3 (1077)
  • 4 (917)
  • 5 (760)
  • 6 (576)
  • 7 (382)
  • 8 (216)
  • 9 (118)
  • 1200x800 web fb template-Recovered

ID e Shpalljes : 91853

Ne shitje - Shtepi
350 m2 5 Dhoma te fjetjes 4 Banjo Shtyp

Bëhuni pjesë e shtëpisë së ëndrrave tuaja, duke përjetuar nga afër luksin, komoditetin e pamjen e jashtëzakonshme që ta dhuron shtëpia e cila do të prezantohet në vijim.
Ofrohet për shitje shtëpia unike, me lokacion në Lagjen NIC, e cila ka sipërfaqe 350m², e orientuar nga juglindja dhe veriperëndimi, e cila ndodhet në truall me sipërfaqe 6 Ari, si dhe 4 Ari të shfrytëzueshme.
Madhështore që në shikim të parë, e pajisur me çdo element të nevojshëm, me mobilie super luksoze, me pishinë përrallore e pamje të jashtëzakonshme, e cila është e ndarë dhe e sistemuar në: katin përdhesë me qëndrimin ditor, dy dhoma të fjetjes, një banjo dhe një depo, katin e parë me qëndrimin ditor, kuzhinën dhe një banjo, si dhe katin e dytë me tri dhoma të gjumit dhe dy banjo.
Sistemin e ngrohes e ka Aerotermike.
Jetësoni ëndrrën tuaj, duke marrë shtëpinë luksoze, e cila ofron kushte të jashtëzakonshme banimi dhe siguri të plotë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com