Shtëpi 380m² në SHITJE në Taslixhe. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 380m² në SHITJE në Taslixhe. - Tasligje - Prishtine

  • 1 (2107)
  • 2 (2068)
  • 4 (1644)
  • 5 (1386)
  • 5 (1387)
  • 6 (1053)
  • 7 (681)
  • sh

ID e Shpalljes : 104156

Ne shitje - Shtepi
380 m2 4 Dhoma te fjetjes 3 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 380m² ndodhet në Taslixhe, afër Spar-it, me orientim nga të gjitha anët, në truall me sipërfaqe 3.6 Ari.
E mobiluar në tërësi, me një stil unik, e ndarë katin përdhesë dhe katin e parë me një renditje të këtillë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, kuzhinën, një depo dhe një tualet, ndërsa kati i dytë ka katër dhoma të gjumit, tri banjo dhe një ballkon si dhe bodrumi me dy garazha dhe tri hapësira të shfrytëzueshme.

Është e pajisur me fletë poseduese dhe ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, që ofron kushte shumë të mira banimi dhe në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com