Shtëpi 510m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Shtëpi 510m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 106374

Ne shitje 360,000€ - Shtepi
510 m2 6 Dhoma te fjetjes 4 Banjo 1 Garazha 1 Dhoma Pune Shtyp

Shtëpia me sipërfaqe 510m² ndodhet në Dragodan, afër restorant “Pinachio”, me orientim nga juglindja, e pajisur me fletë poseduese.
Është tërësisht funksionale, e mobiluar dhe e renditur në këtë mënyrë: kati i parë është hapësirë pune që shfrytëzohet si lokal, kati i parë me qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit dhe një banjo, si dhe katin e dytë dhe katin e tretë me nga një qëndrim ditor, kuzhinë dhe me nga dy dhoma të gjumit, nga një ballkon dhe terasë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Të shfrytëzueshme ka edhe një garazh.
Shtëpia pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me një oborr me sipërfaqe 3.68 Ari dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com