Truall 100 Ari në SHITJE në Magjistralen Mitrovicë – Prishtinë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 100 Ari në SHITJE në Magjistralen Mitrovicë – Prishtinë.

  • 1-01-01
  • 2-01-01-01
  • 3-01 (2)

ID e Shpalljes : 109141

Ne shitje - Troje
10000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 100 Ari, i cili ndodhet në Magjistralen Mitrovicë – Prishtinë, afër Mobilerisë Gjini.
Është i pajisur me fletë poseduese, posedon një hapësirë jashtëzakonisht të madhe të shfrytëzueshme, me pozitë shumë të përshatshme gjeografike.
Trualli është i destinuar për zonë industriale, si për industri sekondare dhe treciare përfshirë objektet afariste dhe fabrikat dhe për ndërtimin e hapësirave të lira.
Ka infrastrukturë të plotë, përfshirë rrugën, rrymën, ujin dhe kanalizimin, si dhe ka qasje direkte në rrugë kryesore.
Çmimi është 20,000€ për ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com