Truall 5.55 Ari në SHITJE në Matiqan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 5.55 Ari në SHITJE në Matiqan. - Matiqan - Prishtine

  • 5.55

ID e Shpalljes : 99887

Ne shitje - Troje
620 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 5.55 Ari ndodhet në Matiqan, afër mobilerisë “Art Design” dhe është i pajisur me fletë poseduese.
Ka infrastrukturë të plotë dhe ndodhet në një lokacion tejet të favorshëm, me qasje direkte në rrugë kryesore.
Trualli është i përshtatshëm për ndërtim të shtëpive pasi ka edhe leje ndërtimi.
Çmimi është 16,000€ për Ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com