Truall 70 Ari në SHITJE në Suhadoll. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 70 Ari në SHITJE në Suhadoll.

  • 70 ARI
  • 70ARI2

ID e Shpalljes : 60426

Ne shitje - Troje
7000 m2Fletë Poseduese Shtyp

Ofrohet për #shitje trualli me sipërfaqe 70 Ari, i cili ndodhet në Suhadoll, afër rrethit të QMI-së.

Është i pajisur me fletë poseduese, i cili ka të shfrytëzueshme një hapësirë shumë të madhe, me mundësi ndarjeje në sipërfaqe më të vogla, prej 10 Ari deri në 20 Ari dhe i përshtatshëm për zhvillime të veprimtarive të ndryshme afariste.
Ka insfrastrukturë të plotë dhe pozitë të përshtatshme gjeografike, me qasje të shpejtë në dy rrugë, njëra ndër to me gjerësi 6m.

 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com