Truall 96.67 Ari në SHITJE në Bërnicë e Epërme. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Truall 96.67 Ari në SHITJE në Bërnicë e Epërme. - Bërnicë - Prishtine

  • web 01
  • web 02
  • web 03
  • webbbbbbbbbbbbb

ID e Shpalljes : 91408

Ne shitje - Troje
9667 m2Fletë Poseduese Shtyp

Trualli me sipërfaqe 96.67 Ari ndodhet në Bërnicë të Epërme, i cili është i pajisur me fletë poseduese.
Trualli ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme për ndërtim, i cili mund të ndahet edhe në sipërfaqe me të vogla duke filluar nga 5 Ari deri në 13 Ari.
Ka pozitë shumë të përshtatme gjeografike, i cili ka infrastrukturë të plotë dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore e dytësore.
Çmimi është 3,500€ për ari.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com