Villë 160m² në SHITJE në Brezovicë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Villë 160m² në SHITJE në Brezovicë.

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

ID e Shpalljes : 106114

Ne shitje - Shtepi
160 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Ofrohet për shitje villa me sipërfaqe 160m², e cila ndodhet në Brezovicë, në truall me sipërfaqe 7 Ari, me orientim nga juglindja.
Është e pajisur me fletë poseduese, e cila në përgjithësi përfshin katin përdhesë dhe katin e parë, me një renditje të këtillë: kati përdhesë ka qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, një depo, një banjo dhe një terasë, ndërsa kati i parë ka tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Villa është e ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, ambient modern dhe ofron komoditet për jetesë. Posedon sistem të ngrohjes me energji elektrike dhe me dru.
Është e rrethuar nga ajri i pastër dhe natyra me gjelbërim, karakteristika të cilat bëjnë që villa të jetë e veçantë dhe shumë e përshtatshme për banim.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com