Zyre 260m² me QIRA te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Zyre 260m² me QIRA te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

ID e Shpalljes : 105517

Me qira 1,700€ - Zyra dhe Lokale
260 m2 3 Banjo 7 Dhoma Pune Shtyp

Zyra me sipërfaqe 260m² ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i F&A, afër Spitalit Amerikan, me orientim nga perëndimi.
Është tërësisht funksionale dhe renditet në këtë mënyrë: shtatë hapësira pune, tri banjo, një depo dhe tri ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme.
Ndërtesa ku ndodhet zyra posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.
Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm për afarizëm, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com