Apartament 157.10m² në SHITJE në Prishtina City Center. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Apartament 157.10m² në SHITJE në Prishtina City Center. - Pejton - Prishtine

  • 0
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID e Shpalljes : 12249

Ne shitje - Banesa
157.10 m2 Shtyp

Prishtina City Center – një nga projektet më të bukura në Kosovë e cila shtrihet në 280.000m² në qendër të Qytetit me një mastërplan modern urbanizimi e ndërtuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit dhe dizajnit, e pozicionuar me një pamje të jashtëzakonshme. Një investim tejet i veçantë dhe madhështorë, bën që Pristina City Center të jetë ikona e Prishtinës.

Me gjithsej mbi 29 tipe të apartamentëve, ju keni mundësinë e zgjedhjes së vendit ideal për ju. Njëra nga këto tipe është apartamenti me metrazhë prej 157.10m², hapësirë e menduar mirë për një familje moderne.

Prishtina City Center do të jetë plotësisht funksional në vitin 2025.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com