Banesë 84m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 84m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë. - Rruga B - Prishtine

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

ID e Shpalljes : 00045

E leshuar 280€ - Banesa
83 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Karakteristikat

Banesë 84m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë.
Banesa gjendet shumë afër shkallëve të dragodanit, një rrugë mrapa Pandora Tower ose mrapa Meridian Express dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Banesa ka ujë 24orë, ka siguri si dhe banesa gjendet në një lagje shumë të qetë dhe ka qasje të lehtë dhe të shpejtë në qytet.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com