Parking rrugor – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Parking rrugor

Filtro sipas:  

Lokal – Zyre 450m² me #QIRA te Mati 1.

Me qira
3,150€ - Zyra dhe Lokale

Lokali me sipërfaqe 450m² ndodhet te Mati 1 në rrugën “Ndue Përlleshi” afër “Albi Market”. Lokali ndahet në katin përdhesë dhe katin e parë dhe…

Me detajisht
450 m2 3 Banjo 7 Dhoma Pune

Banesë 114m² në SHITJE në Dragodan.

Ne shitje
166,000€ - Banesa

Banesa ndodhet në Dragodan, afër Ministrirë së Shëndetësisë, me sipërfaqe prej 114m². Është e mobiluar tërësisht dhe ka këtë renditje: qëndrim ditor, një kuzhinë, dy…

Me detajisht
114 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com