Ballkon – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Ballkon

Filtro sipas:  

Banesë 95m² me QIRA në Dragodan.

Me qira
380€ - Banesa

Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Dragodan. Është tërësisht funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo…

Me detajisht
95 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Banesë 98.4m² në SHITJE në Dragodan.

Ne shitje
132,000€ - Banesa

Ofrohet për shitje banesa me metrazhe 98.4m² në Dragodan afër “Cactus-it” me fletë poseduese. Ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, një…

Me detajisht
98.4 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan.

Me qira
350€ - Banesa

Banesa me sipërfaqe 58m² ndodhet në Dragodan, afër “Five Star”, me orientim nga perëndimi. Është tërësisht funksionale, e mobiluar dhe e renditur në këtë mënyrë:…

Me detajisht
58 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo

Shtëpi 260m² me #QIRA në Veternik.

1,200€ - Shtepi

Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa “Grand Store” dhe ndodhet në 4.5 ari truall. Shtëpia përfshinë bodrumin, katin përdhesë, katin e parë dhe katin nënkulm, dhe…

Me detajisht
260 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha 3 Dhoma Pune
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com