Banesa 92.54m² në SHITJE në Rrugën A. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa 92.54m² në SHITJE në Rrugën A. - Rruga A - Prishtine

  • 1200x800 web fb template (25)
  • 0
  • ttt
  • 92.54

ID e Shpalljes : 103016

Ne shitje - Banesa
92.54 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp

Ofrohen për shitje dy banesa me sipërfaqe 92.54m², në kate të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën A, në kompleksin afaristo-banesor Prishtina Green Residence, NIC & Albioni. Kompleksi është duke u ndërtuar me një investim të lartë duke përfshirë fasadë ventiluese që mundëson ventilim natyral të ajrit, dritaret me xhama termoizolues dhe roletat me hapje elektronike nga ”Schuco”.
Banesat kanë këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, dy banjo dhe një ballkon me pamje nga Rruga A. Sistemin e ngrohjes e kanë me termokos nën dysheme.
Kanë lokacion shumë të përshtatshëm dhe qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.
Do të jenë tërësisht të gatshme në fund të vitit 2023.
Kontrata mund të bëhet te Noteri.
Çmimi është 1,200€/m².

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com