Banesa në SHITJE te Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesa në SHITJE te Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 2-266
  • 108.94
  • 109.95
  • 113.57

ID e Shpalljes : 82742

Ne shitje - Banesa
109.18 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në rrugën “Holger Petersen”, ndërtim i Condor SH.P.K., kompleksi Dora, me largësi nga spitali i QKUK-së 450m, me largësi nga Albi Mall 250m dhe me largësi nga Gjykata Themelore e Prishtinës 600m. Kompleksi Dora ofron një komoditet të lartë dhe të veçantë në aspektin e rahatisë dhe qetësisë së familjes suaj. Në Lamelën C ndodhen tri banesa të ndryshme, me sipërfaqe të ndryshme, duke filluar nga banesa me sipërfaqe 109.95m², e cila është e renditur në këtë mënyrë: qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon, banesën me sipërfaqe 108.94m² me qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon, e duke përfunduar me banesën me sipërfaqe 113.57m² e cila ka këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën e tryezari, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballko . Që të trija sistemin e ngrohjes e kanë më enegji elektrike dhe do të jenë tërësisht të përfunduara në vitin 2022.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com