Banesë 100m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 100m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1A-1
  • A33
  • A2-2
  • A3

ID e Shpalljes : 110345

Ne shitje 95,000€ - Banesa
100 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 100m², e cila ndodhet në Dragodan, me orientim nga lindja, e pajisur me fletë poseduese.
Banesa ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi që është i nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com