Banesë 107m² në SHITJE në Dragodan. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 107m² në SHITJE në Dragodan. - Dragodan/Arberi - Prishtine

  • 1
  • 2
  • 3
  • 3a
  • 4
  • 5
  • 6

ID e Shpalljes : 104394

Ne shitje 115,000€ - Banesa
107 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 107m² ndodhet në Dragodan, afër Ambasadës Ruse, me orientim nga juglindja.
Është tërësisht e mobiluar, moderne dhe ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, si dhe ka kondicioner.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, me qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com