Banesë 108.88 në SHITJE në Prishtina e Re. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 108.88 në SHITJE në Prishtina e Re. - Prishtina e Re - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 100536

Ne shitje 130,650€ - Banesa
108.88 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 108.88m², e cila ndodhet në Prishtinë , ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Elena.
Kompleksi Elena është një kompleks banesor i destinuar në lagjen Prishtina e Re, në qytetin e Prishtinës, i cili ka për synim të jetë një nga projektet më eminente në kryeqytetin e Prishtinës ku si e tillë dallon në shumë karakteristika të arkitekturës dhe kualitetit.
Ky kompleks është më shumë se vetëm një projekt inovativ e me arkitekturë moderne. Duke tejkaluar standardet normale të ndërtimit, fokusi është në funksionalitetin dhe kualitetin e ndërtimit, për një jetesë dinjitoze të çdo banori.
Ndër karakteristikat e këtij kompleksi janë pllakat akustike, të cilat kanë densitet të lartë, të përforcuara me tekstil dhe fije qelqi, për përdorim në zonat ku izolimi i zërit është i nevojshëm.
Banesa është e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një depo, një tualet dhe një ballkon.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com