Banesë 115m² me QIRA në Lakrishtë. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 115m² me QIRA në Lakrishtë. - Lakrishtë - Prishtine

  • 1-1636
  • 1 (1215)
  • 2 (1182)
  • 3 (1098)
  • 4 (938)
  • 5-593

ID e Shpalljes : 92156

Me qira 800€ - Banesa
115 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 115m² ndodhet në Lakrishtë, në kompleksin Arting.
Është tërësisht funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndodhet në një pjesë me frekuentim të lartë, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com