Banesë 135m² me QIRA te Mati. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 135m² me QIRA te Mati. - Mati - Prishtine

  • 1 (1850)
  • 2 (1818)
  • 3 (1675)
  • 4 (1429)
  • 5 (1198)
  • 6 (900)
  • 7 (587)
  • 8 (327)

ID e Shpalljes : 100915

Me qira 1,300€ - Banesa
135 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 135m² ndodhet te Mati, ndërtim i Përparimi-t, afër xhamisë.
Eleganca, kombinimi i ngjyrave, komoditeti dhe ngrohtësia, janë elementet bazë që e karakterizojnë këtë banesë, e cila është e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo, një ballkon dhe një garazh.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshatshëm për banim, pasi ndodhet në një zonë me frekuentim të lartë dhe në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com