Banesë 57m² në SHITJE në Dardani. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 57m² në SHITJE në Dardani. - Dardani - Prishtine

  • B1-3
  • B2-3
  • B3-3
  • B4-1
  • BBB
  • B5
  • B6

ID e Shpalljes : 110363

Ne shitje 110,000€ - Banesa
57 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 57m² në Dardani afër Bill Clinton, me orientim nga jugu.
E pajisur me fletë poseduese, banesa është e mobiluar në tërësi dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit dhe një banjo.
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndodhet në një lagje të përshtatshme për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për banorë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com