Banesë 64.07m² në SHITJE në Bregun e Diellit. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 64.07m² në SHITJE në Bregun e Diellit. - Bregu i Diellit - Prishtine

  • 1 (1712)
  • 2 (1675)
  • 3 (1549)
  • resize photos

ID e Shpalljes : 98678

Ne shitje 120,000€ - Banesa
64.07 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 BanjoFletë Poseduese Shtyp

Banesa me sipërfaqe 64.07m² ndodhet në Bregun e Diellit, te “Banesat e Kuqe”.
Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion tejet të frekuentuar, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com