Banesë 68.2m² Neto në SHITJE te Mati. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 68.2m² Neto në SHITJE te Mati. - Mati - Prishtine

  • 1
  • 2

ID e Shpalljes : 100921

Ne shitje 82,000€ - Banesa
68.2 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 68.2m² ndodhet te Mati, ndërtim i Kodrina-s, me orientim nga lindja.
Është në ndërtim e sipër dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë të gjumit, një banjo, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike.
Ndodhet në një lagje të përfshtatshme për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për klientë.
Përfundon në Qershor, 2023.
Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com