Banesë 82.7m² në SHITJE në Emshir. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 82.7m² në SHITJE në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1
  • 22
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1200x800 web fb template-Recovered
  • resize photos
  • 6

ID e Shpalljes : 98636

Ne shitje 95,000€ - Banesa
82.7 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 82.7m² ndodhet në Emshir, ndërtim i Model Slovenia, me orientim nga perëndimi.
Është tërësisht funksionale, e mobiluar me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Sistem të ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për klientë.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshme për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë, me qasje direkte në rrugë kryesore.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com