Banesë 91.5m² në SHITJE në Emshir. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë 91.5m² në SHITJE në Emshir. - Emshir - Prishtine

  • 1 (1824)
  • 2 (1791)
  • 3 (1650)
  • 1200x800 web fb template

ID e Shpalljes : 100622

Ne shitje 96,100€ - Banesa
91.5 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 91.5m² ndodhet në Emshir, në kompleksin Ylli.
Është e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një depo, një tualet dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Pozicionohet në një lokacion të përshatatshëm për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për banorë.
Kontrata për këtë pronë mund të bëhet te Noteri.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com