Banesë – Zyre 156m² me QIRA në Qendër. – Pro Real Estate – Kompania për Patundshmëri

Detajet e Shpalljes

Banesë – Zyre 156m² me QIRA në Qendër. - Qendër - Prishtine

  • 1 (1847)
  • 2 (1815)
  • 3 (1672)
  • 4 (1426)
  • 5 (1195)
  • 6 (897)
  • 7 (584)
  • 8 (324)

ID e Shpalljes : 100875

Me qira - Banesa
156 m2 3 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp

Banesa me sipërfaqe 156m² ndodhet në Qendër, afër Bankës Teb, me orientim nga lindja.
Eleganca, kombinimi i ngjyrave, komoditeti dhe ngrohtësia, janë elementet bazë që e karakterizojnë këtë banesë, e cila është e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një depo dhe tri ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshatshëm për banim dhe për afarizëm, pasi ndodhet në një zonë me frekuentim të lartë dhe në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/f/6/9/pro-rks.com/httpd.www/old/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-video.php on line 7
Harta e shpalljes
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com